Porażka młodzika z Turem Milejów

W sobotni poranek na naszym boisku odbyło się spotkanie drugiej kolejki młodzików w którym nasza ekipa zmierzyła się  z drużyną Turem Milejów. Niestety do tego spotkania przystąpiliśmy w okrojonym składzie co od pierwszych minut było widocznie na boisku. Drużyna przyjezdna prowadziła grę jednak nasi zawodnicy wyprowadzali groźne kontry. Ostatecznie po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:2. W drugiej połowie od początku dążyliśmy do zdobycia kontaktowej bramki nękając rywala groźnymi kontrami jednak od ok. 10 minuty drugiej połowy coraz bardziej dawał się nam we znaki brak sił  spowodowanymi niewielką ilością zmian. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0 dla Gości, którym gratulujemy wygranej, a dla naszej drużyny wielkie brawa za ogromne poświecenie i danie z siebie 120 % mocy włożonej w to spotkanie. Następne spotkanie rozegramy ponownie u siebie z drużyna Motoru Lublin.