Piknik rodzinny w Nasutowie
W sobotę odbyła się kolejna edycja Pikniku Rodzinnego.
Mimo tego, że rok 2020 nas nie rozpieszcza - udało się! Było aktywnie i bezpiecznie, bo bawiliśmy się w ścisłym gronie naszych zawodników i ich rodzin.
Na szczęście reżim sanitarny nie stanął na przeszkodzie dobrej zabawie i uśmiechom. Nie zabrakło również konkurencji sportowych, w których nasi zawodnicy wraz z rodzicami brali aktywnie udział! Wyłoniono mistrzów sprawności, dokładności i celności.
Tradycyjnie, na koniec pikniku zostało rozegranych kilka spotkań na szczycie⚽️. Tatusiowie wyszli zwycięsko z pojedynku ze starszymi zawodnikami, natomiast Mamusie uległy reprezentacji młodszych.
Dziękujemy Wam wszystkim, którzy wraz z nami tworzą to święto i naszą klubową rodzinę! Drodzy Rodzice, drodzy Wolontariusze Fundacji Instytut Aktywizacji i Rozwoju Społecznego, dziękujemy za Waszą energię, uśmiech i wsparcie!
Serdecznie dziękujemy naszemu Sponsorowi - Właścicielowi Pizzerii Grana Padana oraz Viva La Pizza, za ufundowanie nagród oraz dostarczenie pysznej pizzy!
Na pikniku widzimy się za rok! Mamy nadzieję, że już będzie pięknie, normalnie i bez ograniczeń!