Turniej charytatywny w Garbowie

W ubiegłą sobotę (08.12.2018 roku) nasze drużyny juniorskie wystąpiły w turnieju charytatywnym organizowanym przez Zawiszę Garbów dla chorego na porażenie mózgowe Bartka. W turnieju Orlika starszego wzięły udział dwa zespoły gospodarzy oraz LKS Kamionka, natomiast u orlika młodszego zaprezentowały się ekipy gospodarzy i Garbarni Kurów. Na placu gry przeważała przyjacielska atmosfera i sportowy duch rywalizacji. Mamy nadzieję, że najważniejszy cel jakim było uzbieranie jak największej sumy pieniędzy na pomoc dla Bartka został osiągnięty. Należy dodać, że ze świetnej strony zaprezentowała się nasza drużyna Orlika starszego, która nie przegrała żadnego spotkania 3 mecze wygrywając oraz 3 mecze remisując. Niedługo przed nami kolejne turnieje.