Piłkarski festiwial w Nasutowie

W najbliższy weekend na boisku klubowym w Nasutowie odbędą się, aż 3 turnieje w których okazję do zaprezentowania się przed własną publicznością będą miały młodzieżowe zespoły Klubu Sportowego Nasutów. Piłkarski festiwal rozpocznie się zawodami Orlików Starszych, którzy na boisku pojawią się w sobotę o godzinie 9. Naszymi przeciwnikami będą drużyny Turu Milejów, Tajfuna Ostrów Lubelski, Mosiru Lubartów, Orlika Lubartów oraz Tęczy Bełżyce. O godzinie 13 odbędą sięzawody w kategorii Żak w której naszymi przeciwnikami będą zespoły Zawiszy Garbów, Perły Mełgiew, GLKS Głusk, Orionu Niedrzwica oraz Victorii Rybczewice. Jako ostatni na boisku zaprezentuje się nasz zespół w kategorii Orlik Młodszy, który w niedzielę o godzinie 14:30 mierzyć się będzie z ekipami Mosiru Lubartów, Orlika Lubartów, Garbarni Kurów oraz LKS-u Kamionka. Spotkania będą rozgrywane na dwóch boiskach jednocześnie, dlatego w krótszym czasie czeka nas wiele emocji. Wszystkich sympatyków piłki nożnej zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w zawodach i wspierania naszych najmłodszych adeptów piłki nożnej.