Oklaski dla zawodników Orlika

W sobotnie popołudnie nasza druzyna Orlika Starszego udała się na turniej do Bełżyc. Tym razem na zawody pojechaliśmy praktycznie w najmocniejszym składzie co automatycznie przełożyło się zarówno na grę jak i wyniki naszej ekipy. Licznie zebrana publika wielokrotnie oklaskiwała wspaniałe akcje naszej drużyny. Na turnieju odnieśliśmy komplet zwycięstw dzięki czemu cykl trzech turniejów skończyliśmy na pierwszym miejscu! Teraz czekają nas cykl turniejów ze zwycięzcami pozostałych grup. Oto wyniki naszej drużyny na turnieju w Bełzycach:

KS Nasutów 3:1 UKS Laskovia (bramki Karol Kubiak, Szymon Rola, Natalia Ślusarczyk)

KS Nasutów 4:0 Sokół Konopnica ( bramki Karol Kubiak, Kaja Machowicz, Mikołaj Jakubowski, Szymon Rola)

KS Nasutów 2:1 Tęcza Bełżyce (bramki Karol Kubiak, Natalia Ślusarczyk)

KS Nasutów 3:1 Akademia Piłkarskie Perełki (bramki Szymon Rola, Karol Kubiak, Kaja Machowicz)